English version
Facebook

Zaczęliśmy w 2002 roku jako przedszkole domowe z 12 dzieci. Chętnych było coraz więcej, więc postanowiliśmy Zbudować nowy budynek, przystosowany do potrzeb przedszkola. Udało się! Powstało przedszkole naszych marzeń.

Wawer przedszkole

Przestronne, nowocześnie wyposażone przedszkoleto doskonale dostosowana placówka do edukacji i zabawy dla dzieci w wieku przedszkolnym. Nasza placówka spełnia cały wachlarz potrzeb przedszkola w ramach prawidłowego rozwoju dzieci. Z kolei wszyscy pracownicy traktują przedszkole jako miejsce realizacji własnych pasji, co sprzyja budowaniu przyjaznej atmosfery i zapewnia bezpieczeństwo dzieciom. W naszym przedszkolu stawiamy na kreatywnych nauczycieli, którzy przekazują dzieciom tajniki z różnych dziedzin życia. Rodzice mogą mieć pewność, że nasze przedszkole pozwoli dzieciom opanować język angielski w podstawowym zakresie, a wszystkie zajęcia, jakie odbywają się na terenie placówki to edukacja pełna radości i zadowolenia. W codziennej opiece nad dziećmi kierujemy się indywidualnym podejściem, co czyni naszą placówkę świetną przestrzenią do realizacji własnych ambicji. Jak w innym przedszkolach, nasze przedszkole to miejsce, które stawia na rozwój dzieci i ciepłą atmosferę.

Budynek przedszkola Milusin mieści się przy ul. Wał Miedzeszyński 131 c. Serdecznie zapraszamy!

Współcześnie lista przedszkoli jest niezwykle szeroka. Dlatego nasze przedszkole i zajęcia w nim prowadzone to przede wszystkim świetna zabawa i bezpieczeństwo podczas pobytu w przedszkolu. Nasze bajkowe przedszkole Milusin to przede wszystkim rodzinna atmosfera w zacisznym miejscu w rejonie warszawskiego Wawra. Przedszkole mieści się w przytulnym budynku, wokół którego zlokalizowany jest plac zabaw dla dzieci wśród owocowych krzewów, gdzie panuje przyjazna atmosfera dla jego wszystkich podopiecznych. Nie brakuje również pluszowego misia, znajdzie się doświadczony logopeda, ponieważ każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę, jak każde dziecko szybko się uczy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!